Ο Δήμαρχος Ιδαλίου Λεόντιος Καλλένος με ανάρτηση του ζητά από τον πρόεδρο του ΔΗΣΥ Αβέρωφ Νεοφύτου, να μπει μπροστά και με θάρρος να στηρίξει τον Ανδρέα Μαυρογιάννη και να δώσει μαζί του τον αγώνα για επανένωση της Κύπρου.
Δείτε την ανάρτηση:
Πρόεδρε έφθασε η στιγμή.
Ήρθε η στιγμή να αποδείξεις ότι και τολμάς και μπορείς και ότι είσαι ένας πραγματικός ηγέτης και πατριώτης.
Άφησε πίσω και τις προδοσίες και τις αχαριστίες που έχεις υποστεί από δικούς σου ανθρώπους.
Δεν χρειάζεσαι ούτε υπουργεία ούτε θέσεις.
Χρειάζεται να δεις τον αγώνα σου για επανένωση της Κύπρου να δικαιώνεται.
Χρειάζεται να μπεις μπροστά και με θάρρος όπως μας έχεις συνηθίσει να στηρίξεις τον Αντρέα Μαυρογιάννη, ( παιδί οικογένειας αγωνιστών της ΕΟΚΑ ) και μαζί να δώσετε τον αγώνα για την επανένωση της Κύπρου.
Ο καλός καραβοκύρης στην φουρτούνα φαίνεται όπως έλεγε ο αείμνηστος Γλαύκος Κληρίδης.
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας www.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.