ΚΟΣΜΟΣ
Έγινε και αυτό!
Ο Μαουρίτσιο Ντος Άνχος, είναι αναμφίβολα ο μεγαλύτερος οπαδός της Φλαμένγκο. Γιατί; Επειδή σκέφτηκε τον πιο ευφάνταστο τρόπο για να κουβαλάει πάντα και παντού σε όλο του το σώμα -και όχι μόνο στην καρδιά του- την αγαπημένη του ομάδα.
Ο 33χρονος Βραζιλιάνος, δηλώνοντας την απόλυτη αφοσίωση στην «rubro-negro», έκανε τατουάζ την φανέλα της στο επάνω μέρος του κορμιού του!
Μάλιστα, για τις ανάγκες προβολής αυτού του επώδυνου αλλά συνάμα εντυπωσιακού αποτελέσματος, φωτογραφήθηκε με τον Βραζιλιάνο θρύλο και πρώην προπονητή του Ολυμπιακού, Ζίκο.
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας www.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.