![Live streaming: Και τώρα η Τελετή Έναρξης των Ολυμπιακών Αγώνων 2024 - Το Παρίσι υπόσχεται να μας μείνει αξέχαστη](https://politis.com.cy/temp/images/220x143/cache_220x143_Crop_medium_817592_1759841_24_07_26_203441.png)
![Πολίτης logo](images/politisLogo_white.png)
![Logicom logo](images/logicom-white.png)
Την είδηση σχολίασαν το πρωί της Πέμπτης στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη. «Έβλεπα το πρωί τα πλάνα και ήθελα να του σπάσω το αυτοκίνητο» είπε η Νάνσυ Παραδεισανού.
«Αν είσαι εννιά μηνών έγκυος και γεννάς από στιγμή σε στιγμή, λες θα πάω τώρα με την κοιλιά τούρλα να σπάσω το αυτοκίνητο; Λες θα περιμένω να έρθει το παιδί μου ήρεμα-ήρεμα πρώτα στον κόσμο και να περάσει η δύσκολη φάση…» επεσήμανε η Ελιάνα Χρυσικοπούλου με τη σειρά της.
Η συζήτηση έφτασε στο ζήτημα του «όταν ο άλλος είναι παντρεμένος και το μαθαίνεις από τη γυναίκα του».
Τότε, η Ελένη Μενεγάκη τοποθετήθηκε σχετικά, λέγοντας: «Εγώ αν ήμουν άντρας και στους δύο μήνες ήθελες να περάσω γιορτές με την οικογένειά σου, θα είχα φύγει τρέχοντας. Και γυναίκα να ήμουν, πάλι θα έφευγα. Θα μου δημιουργούσε πολύ άγχος. Γιατί τον πιέζεις τον άλλο για τις γιορτές και ο άλλος αισθάνεται εγκλωβισμένος».
Και κατέληξε: «Αν θέλει ο άλλος να κρυφτεί, μπορεί πολύ εύκολα. Μπορεί να ερωτεύτηκε εσένα και να φοβάται να σου πει ότι είναι παντρεμένος. Κι αυτός μπορεί να πιστεύει ότι μπορεί να χωρίζει. Όποιος θέλει να χωρίσει, χωρίζει! Δεν βρίσκει τον επόμενο…».
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας www.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.