![Καθαιρεθείς ιερέας-ναρκέμπορος ασκεί το επάγγελμα του δικηγόρου](https://politis.com.cy/temp/images/220x143/cache_220x143_Crop_medium_817619_472966_24_07_26_212321.png)
![Πολίτης logo](images/politisLogo_white.png)
![Logicom logo](images/logicom-white.png)
Είναι αυτός που στέκεται διακριτικά στο πλευρό της τα τελευταία επτάμισι χρόνια. Η Ελένη Βιτάλη και ο Τέλης Κουτσούκος, ο οδηγός ταξί που τη μετέφερε συχνά πυκνά στα επαγγελματικά ραντεβού της, είναι ζευγάρι. Σύμφωνα με το ρεπορτάζ του Ηλία Μαραβέγια στην Espresso, ο Τέλης Κουτσούκος κατάγεται από τα Κρέστενα Ηλείας και γνώρισε την Ελένη Βιτάλη κατά τη διάρκεια μιας κούρσας με το ταξί του. Η συμπάθεια υπήρξε αμοιβαία από την πρώτη στιγμή. Το φλερτ ήρθε λίγο αργότερα κι από ένα σημείο και μετά η Ελένη άρχισε να κυκλοφορεί μόνο με το ταξί του.
Ούσα χαμηλών τόνων, η τραγουδίστρια φρόντισε να κρατήσει το ειδύλλιό τους μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας. Χρειάστηκε να περάσουν έξι χρόνια μέχρι να μιλήσει γι’ αυτόν δημόσια. Και πάλι όμως, χωρίς να αποκαλύψει περισσότερα στοιχεία για εκείνον ή για την επαγγελματική ιδιότητά του. Ο Τέλης λατρεύει τη σύντροφό του, τη φροντίζει και είναι πάντοτε δίπλα της προλαβαίνοντας κάθε επιθυμία της. Συνεχίζει να έχει το ταξί του, αλλά είναι και ο πιο στενός συνεργάτης της Ελένης Βιτάλη.
Στη φωτογραφία το ζευγάρι από έξοδό του στο θέατρο Παλλάς…
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας www.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.