«Οι Τουρκοκύπριοι έχουν κάθε δικαίωμα να είναι παρόν στους εορτασμούς για τον βομβαρδισμό της Τυλληρίας. Δεν έχουμε μόνο εμείς ήρωες, λέμε όχι στον διχασμό», έγραφε το ψεύτικο tweet το οποίο αποδόθηκε στον Νίκο Τορναρίτη και ήταν προϊόν φωτομοντάζ. Ίσως εκείνου ο οποίος είχε κάνει και το πρώτο με τη φωτογραφία Τορναρίτη με πλακάτ σε εκδήλωση στη Λήδρας.
Κάποιοι συνάδελφοι το παρουσίασαν ως τρολάρισμα. Και καθόλου δεν τους τιμά για να το θέσω όσο πιο κομψά μπορώ. Άλλο ο τραμπουκισμός και η στοχοποίηση και άλλο το τρολάρισμα
Για να σας πω την αλήθεια, με το που το διάβασα, ειδικά εκείνο το «έχουν κάθε δικαίωμα να είναι παρόν», είπα, (Λ)Άθως Αντωνιάδης. Ταίτυα αιλλεινοικά, μόνο εκείνος....
Για να διαβάσετε το άρθρο, συνδεθείτε με την έκδοση PREMIUM ή αγοράστε τον «Π» από τα περίπτερα.
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας www.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.