![Καθαιρεθείς ιερέας-ναρκέμπορος ασκεί το επάγγελμα του δικηγόρου](https://politis.com.cy/temp/images/220x143/cache_220x143_Crop_medium_817619_472966_24_07_26_212321.png)
![Πολίτης logo](images/politisLogo_white.png)
![Logicom logo](images/logicom-white.png)
Με έναν ιδιαίτερο και διασκεδαστικό τρόπο γιόρτασε την Παγκόσμια μέρα καταναλωτή 15 Μαρτίου, η Lidl Cyprus σε δέκα διαφορετικά καταστήματα της.
Όσοι τυχεροί πελάτες είχαν την ευκαιρία να επισκεφτούν ένα από τα καταστήματα της Λακατάμιας, Λατσιών, Παλλουριώτισσας, Στρόβολου, Αραδίππου, Μεδούσης, Παραλίμνι, Μουταγιάκκα, Ρούζβελτ ή Αγ. Παύλο στην Πάφο 09:00 – 12:00, ενημερώθηκαν με ένα διασκεδαστικό τρόπο απαντώντας σε 3 πολύ εύκολες ερωτήσεις ενός κουίζ, για τη νέα μας καμπάνια #kaneisallos, αλλά και για τα προϊόντα που φέρουν την κοινωνική και περιβαλλοντική πιστοποίηση. Το αποτέλεσμα άκρως διασκεδαστικό και ταυτόχρονα ενημερωτικό, χάρισε χαμόγελα και μικρές εκπλήξεις σε όσους έλαβαν μέρος.
Γιατί κανένας άλλος δεν μπορεί να γίνει Lidl. Γιατί η Lidl επιλέγει με πολύ αυστηρά κριτήρια ποια προϊόντα θα μπουν στα καταστήματα της και γιατί κανένας άλλος δεν είναι τόσο σίγουρος ότι μπορεί να προσφέρει πραγματική φρεσκάδα σε πραγματικά χαμηλές τιμές.
Επισκεφθείτε μας και στο:
www.youtube.com/user/lidlcyprus
www.instagram.com/lidl_cyprus/
https://www.linkedin.com/company/lidl-cyprus
Snapchat: lidlcyprus
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας www.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.