![Live streaming: Και τώρα η Τελετή Έναρξης των Ολυμπιακών Αγώνων 2024 - Το Παρίσι υπόσχεται να μας μείνει αξέχαστη](https://politis.com.cy/temp/images/220x143/cache_220x143_Crop_medium_817592_1759841_24_07_26_203441.png)
![Πολίτης logo](images/politisLogo_white.png)
![Logicom logo](images/logicom-white.png)
Η Eλλάδα θα δώσει το άπαν των δυνάμεών της για να συνεχίσει με θετικά αποτελέσματα στα προσεχή εντός έδρας παιχνίδια της με Εσθονία και Βέλγιο, υπογράμμισε ο Κυριάκος Παπαδόπουλος στη διάρκεια εκδήλωσης χορηγού εταιρείας της ΕΠΟ.
«Θα προετοιμαστούμε κατάλληλα αυτές τις ημέρες, θα δούμε βίντεο και θα μελετήσουμε αναλυτικά την Εσθονία. Πιστεύω ότι ακόμα κι αν έχουμε τραυματισμούς κι ας είμαστε σε δύσκολη κατάσταση, οι παίκτες που θα αγωνιστούν θα ανταπεξέλθουν στις συνθήκες του παιχνιδιού και θα δώσουμε τον καλύτερό μας εαυτό για να πάρουμε τους τρεις βαθμούς», δήλωσε ο άσος του Αμβούργου.
Ερωτηθείς για την επιστροφή του στην Εθνική ομάδα, μετά την τιμωρία του, τόνισε ότι «πάντα έχω κίνητρο. Όταν παίζουμε για την Εθνική μας πάντα δίνουμε τον καλύτερό μας εαυτό και προσπαθούμε να κερδίζουμε».
Και συμπλήρωσε: «Πάντα η Εθνική είναι κάτι διαφορετικό από ό,τι με τις ομάδες μας. Βρισκόμαστε για 20 μέρες, αλλά γνωριζόμαστε και δίνουμε πάντα τον καλύτερο μας εαυτό. Πιστεύω πως θα είμαστε έτοιμοι. Το μυαλό μας είναι μόνο στην Εσθονία και μετά κοιτάμε το Βέλγιο».
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας www.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.