Μέσω της επιστολής, το ΑΚΕΛ κατηγορεί τον κ. Νικολαΐδη ότι άφησε αιχμές για τους προκατόχους του, κάτι που δεν έχει κάνει άλλος δήμαρχος.
Με γραπτή επιστολή σε έντονο ύφος απαντά η Επαρχιακή Επιτροπή Λεμεσού στον δήμαρχο της πόλης, Νίκο Νικολαΐδη, μετά από δηλώσεις του, σχετικά με τις διαμαρτυρίες καταστηματαρχών της οδού Μισιαούλη και Καβάζογλου, για καθυστέρηση του έργου της πλατείας Αναγέννησης. Μέσω της επιστολής, το ΑΚΕΛ κατηγορεί τον κ. Νικολαΐδη ότι άφησε αιχμές για τους προκατόχους του, κάτι που δεν έχει κάνει άλλος δήμαρχος.
Δείτε αυτούσια την ανακοίνωση του ΑΚΕΛ:
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας www.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.