Με ψηλοτάκουνα πέδιλα και σέξι εσώρουχα πόζαρε μπροστά στο χριστουγεννιάτικο δέντρο και στη συνέχεια «ανέβασε» τη φωτογραφία στο instagram.
Η Μαρία Κορινθίου προκάλεσε ένα ταρακούνημα... στους ακόλουθούς της στο instagram επιλέγοντας να αναρτήσει μια άκρως σέξι φωτογραφία της.
Με ψηλοτάκουνα πέδιλα και εσώρουχα πόζαρε μπροστά στο χριστουγεννιάτικο δέντρο και στη συνέχεια «ανέβασε» τη φωτογραφία στον προσωπικό της λογαριασμό. Η ηθοποιός είναι το πρόσωπο της καμπάνιας εταιρίας εσωρούχων και στα πλαίσια φωτογράφισης πόσταρε μία αυθόρμητη πόζα.
«Όταν με το φωτογράφο σκεφτόμαστε τι θα μπορούσαμε να βγάλουμε με αυτό το σετ και σε τραβάει φωτογραφία έτσι απλά χωρίς να το περιμένεις»
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας www.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.