![Live streaming: Και τώρα η Τελετή Έναρξης των Ολυμπιακών Αγώνων 2024 - Το Παρίσι υπόσχεται να μας μείνει αξέχαστη](https://politis.com.cy/temp/images/220x143/cache_220x143_Crop_medium_817592_1759841_24_07_26_203441.png)
![Πολίτης logo](images/politisLogo_white.png)
![Logicom logo](images/logicom-white.png)
Η ηθοποιός φέτος πρωταγωνιστεί στη θεατρική παράσταση Τζάσμιν, έχοντας στο πλευρό της την Καλλιρρόη Μυριαγκού. Οι δύο γυναίκες δεν είχαν συνεργαστεί ποτέ όλα αυτά τα χρόνια, μετά το τέλος του Κωνσταντίνου και Ελένης.
Εξήγησε τους λόγους:
«Από αυτό το σίριαλ, λόγω της μεγάλης του επιτυχίας, ποτέ δεν συνεργάστηκα ξανά με κανέναν γιατί ένιωθα ότι θα γίνει χρήση αυτής της επιτυχίας. Το έβλεπα ενοχικά. Μετά από 20 χρόνια, λοιπόν, ξαναβρισκόμαστε μαζί, είναι σαν να μην έχει περάσει μία μέρα. Συναντιόμασταν όλα αυτά τα χρόνια, αλλά δεν κάναμε παρέα. Είναι πολύ ωραίο που μας βλέπει ο κόσμος μετά από τόσα χρόνια, έχοντας και οι δύο ωριμάσει και έχοντας δουλέψει πολύ σε κάτι… σχεδόν ντοκιμαντέρ.
Δεν έχει τη φάρσα του Κωνσταντίνου και Ελένης, είναι σκληρό πράγμα αυτό που συμβαίνει. Είναι ωραίο που είμαστε σε άλλη πίστα και σε άλλη χρονική στιγμή, αλλά με την ίδια επικοινωνία. Είμαστε επάνω στη σκηνή και καταλαβαίνουμε η μία την άλλη από χιλιόμετρα. Είναι ωραίο. Ήταν δική μου σκέψη και νιώθω ότι σε όλα τα παιδιά από εκεί πέρα τους χρωστάω ότι η μεγάλη επιτυχία δεν μου επέτρεψε θεατρικά να συνεργαστώ ξανά μαζί τους, Θες από κόμπλεξ ότι ο κόσμος θα έλεγε ότι προσπαθώ να εκμεταλλευτώ την επιτυχία και αυτά. Λειτούργησα πολύ ενοχικά».
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας www.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.