![Live streaming: Και τώρα η Τελετή Έναρξης των Ολυμπιακών Αγώνων 2024 - Το Παρίσι υπόσχεται να μας μείνει αξέχαστη](https://politis.com.cy/temp/images/220x143/cache_220x143_Crop_medium_817592_1759841_24_07_26_203441.png)
![Πολίτης logo](images/politisLogo_white.png)
![Logicom logo](images/logicom-white.png)
To Survivor μπορεί να τελείωσε οι «Διάσημοι» όμως με τους «Μαχητές» δεν σταματούν να κάνουν κοινές εμφανίσεις και να διασκεδάζουν όλοι μαζί. Αυτή τη φορά ο φωτογραφικός φακός «τσάκωσε» τον Μάριο Ιωαννίδη και τη Σόφη Πασχάλη σε βραδινή έξοδο στα μπουζούκια, με τα βλέμματα όλων να είναι στραμμένα πάνω τους.
Ο τρελός Κύπριος που κατάφερε να φθάσει ως τον τελικό του Survivor και να αναμετρηθεί με τον Γιώργο Αγγελόπουλο για το μεγάλο έπαθλο του παιχνιδιού βρέθηκε στο νυχτερινό κέντρο που τραγουδά ο Κωνσταντίνος Αργυρός και διασκέδασε ως το πρωί. Μαζί του ήταν και η Σόφη Πασχάλη, που βρισκόταν στην αντίπαλη ομάδα στον Άγιο Δομίνικο.
Ωστόσο, στην παρέα τους βρέθηκε και το κορίτσι του Κώστα Σόμμερ. Η Ναυσικά Παναγιωτακοπούλου, που πριν λίγες μέρες ταξίδεψε ως την Κουρούτα για να συναντήσει τον αγαπημένο της, που βρίσκεται εκεί για την παρουσίαση του Survival Secret στο Epsilon. Ωστόσο, η νεαρή καλλονή μετά το ταξίδι της στην Ηλεία επέστρεψε στην Αθήνα και βρέθηκε με κοινή παρέα στα νυχτερινό κέντρο Fantasia, όπου συναντήθηκε με τους Survivors!
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας www.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.