![Live streaming: Και τώρα η Τελετή Έναρξης των Ολυμπιακών Αγώνων 2024 - Το Παρίσι υπόσχεται να μας μείνει αξέχαστη](https://politis.com.cy/temp/images/220x143/cache_220x143_Crop_medium_817592_1759841_24_07_26_203441.png)
![Πολίτης logo](images/politisLogo_white.png)
![Logicom logo](images/logicom-white.png)
Ο ίδιος συγκαταλέγει την αθλητικογράφο στους φίλους που έκανε στο παιχνίδι λέγοντας πως το μόνο που υπήρχε ήταν συμπάθεια κι ας της έκανε και δώρο το φούτερ του… ''Δεν νομίζω να υπήρξε φλερτ, μωρέ όχι. Μια συμπάθεια υπήρχε και βγήκε έτσι προς τα έξω. Και η αγκαλιά στην παραλία ήταν κάτι φιλικό. Δεν ξέραμε ότι τραβάει η κάμερα; Άμα θέλαμε να το κρύψουμε, θα το κάναμε όταν δεν ήταν εκεί οι κάμερες''.
Σε άλλο σημείο, δε, αποκαλύπτει ότι στην αρχή δεν την συμπαθούσε.
'Έκανα φίλους στο παιχνίδι, ναι. Με όποιον με έβλεπες μέσα στο παιχνίδι να κάνω παρέα με αυτούς κάνω κι έξω. Τον Πάνο, τον Ορέστη, τον Κώστα και τον Μάριο. Δυστυχώς λιγότερο με τον Μάριο γιατί μένει Κύπρο. Από την άλλη ομάδα, την Ευρυδίκη. Στην αρχή δεν τη συμπαθούσα, αλλά όταν ενώθηκαν οι ομάδες, κατάλαβα ότι ήταν ένα παρεξηγημένο άτομο και τη συμπάθησα''.
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας www.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.