Φόρμα αναζήτησης

Ξεχωρίζουν τα ραντεβού κορυφής στις αθλητικές μεταδόσεις



Πλήρη αγωνιστική δράση περιλαμβάνει το πρόγραμμα με τις αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας, όπου δεσπόζουν τα παιχνίδια κορυφής του κυπριακού πρωταθλήματος, μεταξύ ΑΕΛ-Ομόνοιας και Ανόρθωσης-Νέας Σαλαμίνας.

Πάμε να δούμε αναλυτικότερα τι θα μεταδοθεί στους τηλεοπτικούς μας δέκτες:

Cytavision Sports 1
17:00 ΑΕΛ Λεμεσού – Ομόνοια
19:30 Βιτόρια Γκιμαράες – Πόρτο
21:45 Λάτσιο – Ίντερ
03:00 NBA All-Star Game 2020

Cytavision Sports 2
13:30 Ουντινέζε – Ελλάς Βερόνα
18:30 Άρσεναλ – Νιούκασλ

Cytavision Sports 3
17:00 Δόξα – ΑΕΚ Λάρνακας
19:30 Μπάσκετ: Τελικός Copa del Rey

Cytavision Sports 4
16:00 Άστον Βίλα – Τότεναμ
16:30 Τένις: Τελικός ATP Rotterdam
23:00 Τένις: Τελικός ATP New York

Cytavision Sports 5
11:00 Γυναικείο: Ομόνοια – Λευκοθέα
14:30 14η ιπποδρομιακή συνάντηση

Cytavision Sports 6
13:30 WRC: Rally Sweden, Stage 5
16:00 Γιουβέντους – Μπρέσια
19:00 Γκενκ – Σταντάρ Λιέγης

Primetel 1
13:00 Σεβίλλη – Εσπανιόλ
15:00 Λεγανές – Ρεάλ Μπέτις
17:00 Έιμπαρ – Ρεάλ Σοσιεδάδ
19:30 Μπιλμπάο – Οσασούνα
22:00 Ρεάλ Μαδρίτης – Θέλτα Βίγκο

Primetel 3
16:30 Μπάγερν Μονάχου – Κολωνία
19:00 Σάλκε – Μάιντζ

Cablenet Sports 1
17:00 Ανόρθωση – Νέα Σαλαμίνα

Cablenet Sports 2
16:00 Λιόν – Στρασμπούρ
18:05 Ρεμς – Ρεν
22:00 Λιλ – Μαρσέιγ

novasports1 (Nova Cyprus)
15:00 Παναθηναϊκός – Παναιτωλικός
19:30 Άρης Θ. – ΑΕΚ Αθηνών

novasports2 (Nova Cyprus)
17:15 Βόλος – Αστέρας Τρίπολης

ΕΡΤ
17:15 Ξάνθη – Λαμία

Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας www.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν.