Φόρμα αναζήτησης

Όλα τα αποτελέσματα της πρεμιέρας στα Πρωταθλήματα Παίδων

Πρεμιέρα είχαν την Τετάρτη τα Πρωταθλήματα Παίδων U14, U15, U16 και U17.

Δείτε τα αποτελέσματα σε κάθε πρωτάθλημα καθώς και το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής. 

Πρωτάθλημα Παίδων U14

Συνολικά 48 τέρματα σημειώθηκαν στους 10 αγώνες, μόνο ένας εκ των οποίων τελείωσε ισόπαλος. 

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5   1   ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 3   3   Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 3   1   ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 10   0   ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 2   3   ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 0   3   ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 4   1   ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C. 1   4   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 2   1   ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1   0   Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

 

Το πρόγραμμα της δεύτερης αγωνιστικής (9 Σεπτεμβρίου) περιλαμβάνει:

ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 10:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 10:00 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 10:00 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 10:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 10:00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 10:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 10:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 10:00 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 10:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

 

Πρωτάθλημα Παίδων U15

Στους δέκα αγώνες σημειώθηκαν 53 γκολ ενώ κι εδώ μόνο ένας αγώνας τελείωσε ισόπαλος.

ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 5   1   ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 0   2   Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 2   1   ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 1   1   ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 5   0   ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 3   4   ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 11   0   ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΠΑΦΟΣ F.C. 0   3   ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 8   0   ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 1   5   Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ

 

Το πρόγραμμα της δεύτερης αγωνιστικής περιλαμβάνει (9 Σεπτεμβρίου) τις ακόλουθες αναμετρήσεις:

ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 12:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 12:00 ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 12:00 ΠΑΦΟΣ F.C.
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 12:00 ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 12:00 ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 12:00 ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 12:00 ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 12:00 ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 12:00 ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 12:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ

 

Πρωτάθλημα Παίδων U16

Συνολικά 44 γκολ επιτεύχθηκαν στους δέκα αγώνες, όπου είχαμε περισσότερες νίκες φιλοξενουμένων παρά γηπεδούχων.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 4   0   ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 3   3   ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 2   2   ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 0   4   ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 6   1   ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 2   1   ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 1   5   ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 1   2   ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2   3   ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 1   1   ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

 

Η επόμενη αγωνιστική (9 Σεπτεμβρίου) περιλαμβάνει τις ακόλουθες αναμετρήσεις:

ΠΑΦΟΣ F.C. 10:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 10:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 10:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 10:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 10:00 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 10:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

 

Πρωτάθλημα Παίδων U17

Αρκετά κρίνονται τα 51 γκολ των δέκα αγώνων της πρεμιέρας, με το 4-4 ανάμεσα σε ΕΝΠ και Καρμιώτισσα να ξεχωρίζει.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 1   4   ΠΑΦΟΣ F.C.
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0   1   ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ 3   1   ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ 0   7   ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ 4   0   ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ 5   3   ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ 4   2   ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ
ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ 0   4   ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ 2   2   ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ 4   4   ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ

 

Η επόμενη αγωνιστική (9 Σεπτεμβρίου) περιλαμβάνει τις ακόλουθες αναμετρήσεις:

ΠΑΦΟΣ F.C. 12:00 ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 12:00 ΕΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12:00 Ε. Ν. ΘΟΙ ΛΑΚΑΤΑΜΙΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΣΙΑΣ 12:00 ΝΕΑ ΣΑΛΑΜΙΝΑ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ
ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 12:00 ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 12:00 ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ ΜΟΡΦΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 12:00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΧΝΑΣ
ΑΠΟΕΛ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12:00 ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ 12:00 Α.Ε.Κ.ΛΑΡΝΑΚΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ 12:00 ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ