Η ολοκαίνουρια διαφημιστική καμπάνια της Cyta, η οποία αφορά το δίκτυο κινητής -Cytamobile-Vodafone, είναι ήδη στον αέρα και μας υπενθυμίζει πόσο ωραίο είναι να απολαμβάνουμε την απόλυτη ελευθερία στην Επικοινωνία μας...
Η ολοκαίνουρια διαφημιστική καμπάνια της Cyta, η οποία αφορά το δίκτυο κινητής -Cytamobile-Vodafone, είναι ήδη στον αέρα και μας υπενθυμίζει πόσο ωραίο είναι να απολαμβάνουμε την απόλυτη ελευθερία στην Επικοινωνία μας. Αποτελεί δε απόδειξη ότι η Cyta ανταμείβει διαρκώς τους πελάτες της, τους προσφέρει αποκλειστικά προνόμια, καθώς και προϊόντα και υπηρεσίες που εξελίσσονται, καλύπτοντας τις συνεχώς αυξανόμενες ανάγκες τους. Έτσι από 1η Απριλίου έχει αναβαθμίσει δωρεάν τα προγράμματα RED και FREEDOM και μαζί τους την καθημερινότητα των πελατών της, οι οποίοι πλέον απολαμβάνουν τον κόσμο της απεριόριστης επικοινωνίας. Και όλα αυτά στο πιο γρήγορο δίκτυο κινητής στην Ευρώπη, Παγκύπρια κάλυψη 5G και την αξιοπιστία της Cyta.
Πρόκειται για μία κίνηση στρατηγικής σημασίας για τη Cyta, η οποία εξακολουθεί να είναι πρωτοπόρος, τόσο στα μερίδια αγοράς, όσο και στις τεχνολογικές αναβαθμίσεις των δικτύων και των υπηρεσιών της. Η ανάλογη δυναμική έπρεπε να αποδοθεί και στη διαφημιστική εκστρατεία, της οποίας ευθύνη για τον σχεδιασμό είχε η διαφημιστική εταιρία
Gnomi Integrated Communications – στενός συνεργάτης της Cyta σε θέματα Στρατηγικής Επικοινωνίας.
Το βασικό μήνυμα της νέας 360
ο καμπάνιας, έχει ως πρωταγωνιστή τον άνθρωπο αλλά και το άλογο, το κατεξοχήν σύμβολο της απόλυτης ελευθερίας. Οι πρωταγωνιστές που κάνουν αρχικά γύρους στο καρουζέλ χωρίς να βγαίνουν έξω απ’ αυτό, συμβολίζουν τόσο τα GB του πλάνου τους, αλλά και τα όρια που υπάρχουν στην καθημερινότητά μας. H Cytamobile-Vodafone όμως, αναγνωρίζοντας την ανάγκη μας για συνεχή, απρόσκοπτη και απεριόριστη επικοινωνία, έρχεται να ελευθερώσει τα άλογα από το καρουζέλ, απελευθερώνοντας ταυτόχρονα και όλους εμάς, βάζοντάς μας σε ένα νέο κόσμο γεμάτο δυνατότητες.
Πρόκειται για μια απαιτητική παραγωγή, η οποία έγινε σε συνεργασία με την
Cube Productions και σκηνοθέτη τον
Κώστα Μαρούδη, η οποία απασχόλησε μεγάλη ομάδα συντελεστών, σε πολλά σημεία Παγκύπρια - με άλογα να τρέχουν τα ξημερώματα στην Πλατεία Ελευθερίας και τους δρόμους της πρωτεύσας, drones να φωτίζουν βραδινά γυρίσματα σε δάση και παραλίες, καθώς και επιλεγμένο casting αναβατών από το εξωτερικό. Τα γυρίσματα πραγματοποιήθηκαν σε αρκετές τοποθεσίες της Κύπρου, μεταξύ άλλων τα Λατομεία Λατούρος, το δάσος του Μαθιάτη, την Πλατεία Ελευθερίας, το Governor’s Beach και την Αγία Νάπα, για τα οποία εξασφαλίστηκε εκ των προτέρων ειδική άδεια από Δήμους και Κοινότητες.
Τέλος, πρόκειται αναμφίβολα για μία δουλειά που αποδεικνύει ότι, παρόλο το μικρό μέγεθος της αγοράς μας, υπάρχουν τόσο τα μεγάλα brands όσο και οι διαφημιστικές εταιρίες που θέλουν και μπορούν να ανεβάζουν ολοένα και πιο ψηλά το επίπεδο της Κυπριακής διαφήμισης.
Δείτε την ταινία εδώ:
https://www.youtube.com/watch?v=phO2C4i3siw
Πολιτική Δημοσίευσης Σχολίων
Οι ιδιοκτήτες της ιστοσελίδας www.politis.com.cy διατηρούν το δικαίωμα να αφαιρούν σχόλια αναγνωστών, δυσφημιστικού και/ή υβριστικού περιεχομένου, ή/και σχόλια που μπορούν να εκληφθεί ότι υποκινούν το μίσος/τον ρατσισμό ή που παραβιάζουν οποιαδήποτε άλλη νομοθεσία. Οι συντάκτες των σχολίων αυτών ευθύνονται προσωπικά για την δημοσίευση τους. Αν κάποιος αναγνώστης/συντάκτης σχολίου, το οποίο αφαιρείται, θεωρεί ότι έχει στοιχεία που αποδεικνύουν το αληθές του περιεχομένου του, μπορεί να τα αποστείλει στην διεύθυνση της ιστοσελίδας για να διερευνηθούν. Προτρέπουμε τους αναγνώστες μας να κάνουν report / flag σχόλια που πιστεύουν ότι παραβιάζουν τους πιο πάνω κανόνες. Σχόλια που περιέχουν URL / links σε οποιαδήποτε σελίδα, δεν δημοσιεύονται αυτόματα.