Πρωτάθλημα Νέων U19: Το πρόγραμμα της Γ' Κατηγορίας

ΑΘΛΗΤΙΚΑ /ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ

Μετά την ολοκλήρωση των 30 αγωνιστικών οι τρεις πρώτες ομάδες της κατάταξης θα εξασφαλίσουν εισιτήριο ανόδου στο Πρωτάθλημα Νέων U19 Β’ Κατηγορίας

Την Κυριακή 2 Σεπτεμβρίου η πρεμιέρα του Πρωταθλήματος Νέων U19 Γ’ Κατηγορίας αγωνιστικής περιόδου 2018 – 2019.
 
Δεκαέξι ομάδες βρίσκονται σε πορεία προετοιμασίας ενόψει της κούρσας των 30 αγωνιστικών που θα ολοκληρωθεί στις 5 Μαΐου 2019.
 
Μετά την ολοκλήρωση των 30 αγωνιστικών οι τρεις πρώτες ομάδες της κατάταξης θα εξασφαλίσουν εισιτήριο ανόδου στο Πρωτάθλημα Νέων U19 Β’ Κατηγορίας.
 
Όπως ήδη ανακοινώθηκε, κύρια ημέρα διεξαγωγής των αγώνων θα είναι η Κυριακή.
 
Αναλυτικά το πρόγραμμα του πρώτου γύρου:
 
1η αγωνιστική (2/9/2018)                           
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ - ΜΕΑΠ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ - ΠΕΓΕΙΑ 2014
Ε.Ν.Υ.ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ - Π.Ο.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ - ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Π.Ο.ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ - ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
 
2η αγωνιστική (16/9/2018)                                                         
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ - ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ - ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ - Π.Ο.ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 - ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Π.Ο.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 - ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 - Ε.Ν.Υ.ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΜΕΑΠ - ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
 
3η αγωνιστική (23/9/2018)                                                         
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ - ΜΕΑΠ
Ε.Ν.Υ.ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ - ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ - Π.Ο.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Π.Ο.ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ - ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
 
4η αγωνιστική (7/10/2018)                                                       
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ - ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ - Ε.Ν.Υ.ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ - ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 - ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ - Π.Ο.ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Π.Ο.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 - ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 - ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΜΕΑΠ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
 
5η αγωνιστική (14/10/2018)                                                      
Ε.Ν.Υ.ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ - ΜΕΑΠ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ - ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ - ΠΕΓΕΙΑ 2014
Π.Ο.ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ - Π.Ο.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
 
6η αγωνιστική (21/10/2018)                      
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ - ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
Ε.Ν.Υ.ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ - ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 - ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ - ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Π.Ο.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 - ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 - Π.Ο.ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΜΕΑΠ - ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
 
7η αγωνιστική (28/10/2018)                                                      
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ - ΜΕΑΠ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ - Ε.Ν.Υ.ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ - ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
Π.Ο.ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ - ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - Π.Ο.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ - ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
 
8η αγωνιστική (4/11/2018)                         
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ - ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ - Π.Ο.ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
Ε.Ν.Υ.ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ - ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ - ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Π.Ο.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 - ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 - ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΜΕΑΠ - ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
 
9η αγωνιστική (11/11/2018)                                                      
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ - ΜΕΑΠ
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ - ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
Π.Ο.ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ - Ε.Ν.Υ.ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ - ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ - ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ - Π.Ο.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 - ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
 
10η αγωνιστική (18/11/2018)                                                    
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ - ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Ε.Ν.Υ.ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ - ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ - Π.Ο.ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ - ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
Π.Ο.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 - ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΠΕΓΕΙΑ 2014 - ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΜΕΑΠ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
 
11η αγωνιστική (2/12/2018)                      
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ - ΜΕΑΠ
Π.Ο.ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - Ε.Ν.Υ.ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ - ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 - ΠΕΓΕΙΑ 2014
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ - Π.Ο.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
 
12η αγωνιστική (9/12/2018)                     
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ - ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
Ε.Ν.Υ.ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ - ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ - ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ - Π.Ο.ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 - ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
ΜΕΑΠ - Π.Ο.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
 
13η αγωνιστική (16/12/2018)                                                  
Π.Ο.ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ - ΜΕΑΠ
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ - ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ - ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ - Ε.Ν.Υ.ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 - ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ - ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Π.Ο.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 - ΠΕΓΕΙΑ 2014
 
14η αγωνιστική (6/1/2019)                                                       
ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ - Π.Ο.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ
Ε.Ν.Υ.ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ - ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014
ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ - ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
Π.Ο.ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ - ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ
ΜΕΑΠ - ΠΕΓΕΙΑ 2014
 
15η αγωνιστική (13/1/2019)                     
ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ - ΜΕΑΠ
ΑΠΕΑ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - Π.Ο.ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ - ΚΟΥΡΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ
ΔΟΞΑ ΚΑΤΩΚΟΠΙΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ 2014 - ΑΜΑΘΟΥΣ ΑΓΙΟΥ ΤΥΧΩΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΛΥΜΠΙΩΝ - Ε.Ν.Υ.ΔΙΓΕΝΗΣ ΥΨΩΝΑ
Π.Ο.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 - ΑΧΥΡΩΝΑΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙΟΥ
ΠΕΓΕΙΑ 2014 - ΔΙΓΕΝΗΣ ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ

Επιστροφή
στην αρχή