Το σίγουρο είναι ότι χάρη στα καμώματα της Αργεντινής, το παιχνίδι Νιγηρία-Ισλανδία θα προσελκύσει πολλά περισσότερα βλέμματα από ό,τι αναμενόταν

Ο απίστευτος διασυρμός της Αργεντινής από την Κροατία αναγκάζει τον Μέσι και τους υπόλοιπους να περιμένουν «δώρα» από τις υπόλοιπες ομάδες του ομίλου για να αποφευχθεί το κάζο και ο αποκλεισμός από τη φάση των ομίλων!

Τα «ασφαλή» σενάρια θα γίνουν μετά την ολοκλήρωση της δεύτερης αγωνιστικής στον τέταρτο όμιλο με το παιχνίδι Νιγηρία-Ισλανδία. Ένα παιχνίδι που αναμένεται να καθηλώσει (ακόμη περισσότερο) και όλους τους Αργεντινούς, και όχι μόνο, αφού η «αλμπισελέστε» έχει φαν σε όλο τον κόσμο.

Τι θέλει η Αργεντινή στο Νιγηρία-Ισλανδία; Όλα τα σενάρια!

Τα σενάρια γενικά είναι πολλά και θα είναι πιο ξεκάθαρα μετά την ολοκλήρωση της αγωνιστικής, αυτό που είναι σίγουρο είναι πως χάρη στα καμώματα της Αργεντινής το παιχνίδι Νιγηρία-Ισλανδία θα προσελκύσει πολλά περισσότερα βλέμματα από ό,τι ίσως θα περίμενε κανείς.

Στην Stoiximan θα βρείτε πάνω από 325 αγορές για το παιχνίδι αυτό για να ποντάρετε σε όποια έμπνευση κι αν έχετε. Η νίκη της Νιγηρίας δίνει 2.80, η ισοπαλία 3.05 και η νίκη της Ισλανδίας 2.80. Στο 2.12 το GG!

Αν βλέπετε αυτογκόλ στο παιχνίδι, η απόδοση είναι 12.00. Αν πιστεύετε ότι θα έχει πέναλτι, ποντάρετε στο 3.10. Αν πιστεύετε ότι κάποια ομάδα θα χάσει πέναλτι, η απόδοση είναι 17.00! Αν προβλέπετε χρήση VAR στο παιχνίδι, το over 0.5 δίνει 2.15. Σε ποια ομάδα θα υποδειχτεί το πρώτο οφσάιντ; Στο 1.87 η απόδοση για Νιγηρία και Ισλανδία.

Νίκη οποιασδήποτε ομάδας και στα δύο ημίχρονα έχει απόδοση 11.00, ενώ το ενδεχόμενο να σκοράρει κάποια από τις δύο και στα δύο ημίχρονα έχει απόδοση 5.20.

Σε ποιο ημίχρονο θα μπουν τα περισσότερα γκολ; Στο πρώτο 3.30, στο δεύτερο 2.02… ισοπαλία 3.00! Πιστεύετε ότι θα σκοράρουν και οι δύο ομάδες στο πρώτο ημίχρονο; Απόδοση 5.85! Πιστεύετε ότι ήρθε η ώρα για το πρώτο 0-0 στο Μουντιάλ αυτό; Η απόδοση είναι 6.75!