Όλα τα αποτελέσματα του Europa League

ΑΘΛΗΤΙΚΑ /EUROPA LEAGUE

Δείτε τα αποτελέσματα όλων των αναμετρήσεων που έγιναν το βράδυ της Πέμπτης για τον πρώτο προκριματικό γύρο του Europa League

Μία νίκη (της Ανόρθωσης) και μία ήττα (του Απόλλωνα) ήταν ο απολογισμός των κυπριακών ομάδων στους πρώτους αγώνες του πρώτου προκριματικού γύρου του Europa League που διεξήχθησαν το βράδυ της Πέμπτης.

Επέστρεψε στην Ευρώπη με ανατροπή η Ανόρθωση!

Όλα στραβά κι ανάποδα στη Λιθουανία για τον Απόλλωνα...

Δείτε όλα τα αποτελέσματα της βραδιάς...

Πιούνικ (ΑΡΜ) - Βαρντάρ (πΓΔΜ) 1-0     

Βέντσπιλς (ΛΕΤ) - Λουφτετάρι (ΑΛΒ) 5-0

Τσικούρα (ΓΕΩ) - Μπεϊτάρ (ΙΣΡ) 0-0

Ρούνταρ Β. (ΣΛΟΒ) - Τρε Φιόρι (ΣΑΝ Μ.) 7-0

Παρτιζάνι (ΑΛΒ) - Μάριμπορ (ΣΛΟ) 0-1

Κουπς (ΦΙΛ) - Κοπεγχάγη (ΔΑΝ) 0-1

Λεβάντια (ΕΣΘ) - Ντούνταλκ (ΙΡΛ) 0-1

Τρακάι (ΛΙΘ) - Ίρτις (ΚΑΖ) 0-0

Τρανς Νάρβα (ΕΣΘ) - Ζελέζνιτσαρ (ΒΟΣ) 0-2

Μπάλζαν (ΜΑΛ) - Κέσλα (ΑΖΕ) 4-1

Λάχτι (ΦΙΛ) - Χαφναρφιόρντουρ (ΙΣΛ) 0-3

Γκαμπάλα (ΑΖΕ) - Προγκρές Ν. (ΛΟΥΞ) 0-2

Τάμπερε (ΦΙΛ) - Σλάβια Σ. (ΒΟΥ) 0-1

Λιεπάγια (ΛΕΤ) - Χάκεν (ΣΟΥ) 0-3

Μιλσάμι (ΜΟΛ) - Σλόβαν Μπρ. (ΣΛΟ) 2-4

Φερεντσβάρος (ΟΥΓ) - Μακάμπι Τελ Αβ. (ΙΣΡ) 1-1

Ανόρθωση (ΚΥΠ) - Λάτσι (ΑΛΒ) 2-1

Στούμπρας (ΛΙΘ) - Απόλλων (ΚΥΠ) 1-0

Πετροκούμπ (ΜΟΛ) - Όσιγεκ (ΚΡΟ) 1-1

Κόνας Κουέι (ΟΥΑ) - Σαχτιόρ Σ. (ΛΕΥ) 1-3

Ντέρι Σίτι (ΙΡΛ) - Ντιναμό Μινσκ (ΛΕΥ) 0-2

20:00 Νέφτσι (ΑΖΕ) - Ουίπεστ (ΟΥΓ) 3-1

ΤΣΣΚΑ Σόφιας (ΒΟΥ) - Ρίγα (ΛΕΤ) 1-0

IBV (ΙΣΛ) - Σάρπσμποργκ (ΝΟΡ) 0-4

Ενγκορντάνι (ΑΝΔ) - Καϊράτ Αλμ. (ΚΑΖ) 0-3

Γκόρνικ Ζάμπρζε (ΠΟΛ) - Ζάρια Μπ.(ΜΟΛ) 1-0

B36 Τόρσαβν (Ν. ΦΑΡ) - OFK Τίτογκραντ (ΜΑΥ) 0-0

Ρασίνγκ Ουνιόν (ΛΟΥ) - Βιτόρουλ (ΡΟΥ) 0-2

Σιρόκι Μπ. (ΒΟΣ) - Ντομζάλε (ΣΛΟ) 2-2

21:05 Σάμροκ Ρόβερς (ΙΡΛ) - ΑΪΚ Σόλνα (ΣΟΥ) 0-1

Ρούνταρ Πλιέβλια (ΜΑΥ) - Παρτιζάν (ΣΕΡ) 0-3

Μπούντουτσνοστ Π. (ΜΑΥ) - Τρέντσιν (ΣΛΟ) 0-2

Χιμπέρνιαν (ΣΚΩ) - NSI Ρούναβικ (Ν. ΦΑΡ) 6-1

Λεχ Πόζναν (ΠΟΛ) - Γκαντζάσαρ Κ. (ΑΡΜ) 2-0

Κλίφτονβιλ (Β. ΙΡΛ) - Νόρντζελαντ (ΔΑΝ) 0-1

21:45 Σπαρτάκ Σ. (ΣΕΡ) - Κοουλρέιν (Β. ΙΡΛ) 1-1

21:45 Ρέιντζερς (ΣΚΩ) - Σκούπι (πΓΔΜ) 2-0

22:00 Ραντνίτσκι Νις (Σερβία) - Γκζίρα Γ. (ΜΑΛ) 4-0

22:00 Ντουναΐσκα Στρ. (ΣΛΟ) - Ντιναμό Τ. (ΓΕΩ) 1-1

23:00 Στιάρναν (ΙΣΛ) - Κάλιου (ΕΣΘ) .....


Επιστροφή
στην αρχή