Μπάσκετ: Οι πρεμιέρες των πρωταθλημάτων της ΚΟΚ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ /ΚΥΠΡΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Πραγματοποιήθηκαν στα γραφεία της Κυπριακής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης, οι κληρώσεις για τα πρωταθλήματα ΟΠΑΠ Ανδρών και Γυναικών Κ14, Κ16 και Κ18...

Πραγματοποιήθηκαν στα γραφεία της Κυπριακής Ομοσπονδίας Καλαθοσφαίρισης, στο Ολυμπιακό Μέγαρο Κύπρου, οι κληρώσεις για τα πρωταθλήματα ΟΠΑΠ Ανδρών και Γυναικών Κ14, Κ16 και Κ18, για την πρώτη φάση της διοργάνωσης.

Πιο κάτω μπορείτε να δείτε τα ζευγάρια που αναδείχθηκαν από την κλήρωση για την πρώτη αγωνιστική. Το αναλυτικό πρόγραμμα των πρωταθλημάτων θα αναρτηθεί εντός των επομένων ημερών στην ιστοσελίδα της ΚΟΚ.

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ14

1η αγωνιστική – Σάββατο 6 Οκτωβρίου 2018

ΟΜΙΛΟΣ Α΄
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ - Α.Ο.ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ - ΑΤΛΑΝΤΑΣ
ΖΗΝΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ – ΠΕΤΡΟΛΙΝΑ ΑΕΚ

ΡΕΠΟ: ΑΠΟΠ ΠΑΦΟΥ

ΟΜΙΛΟΣ Β΄
ΕΘΑ ΕΓΚΩΜΗΣ - ΕΝΑΔ
YOUTH STARS - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ
ΝΒΑ - Ε.Ν.ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΑΠΟΕΛ - ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ 2016

ΡΕΠΟ: ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΙΜΑΚΛΙΟΥ

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Ανδρών Κ14

1η Αγωνιστική – Σάββατο 6 Οκτωβρίου 2018

ΟΜΙΛΟΣ Α΄
Ε.Ν. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΑΤΛΑΝΤΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΓΡΟΥ - PHOENIX MJ BASKET PLUS
ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΑ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ - ΑΣΥΛ

ΡΕΠΟ: ΑΠΟΠ ΠΑΦΟΥ

ΟΜΙΛΟΣ Β΄
Α.Ο.ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ - Ε.Ν.ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΠΕΤΡΟΛΙΝΑ ΑΕΚ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΙΜΑΚΛΙΟΥ
ΖΗΝΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ - ΕΘΑ ΕΓΚΩΜΗΣ

ΟΜΙΛΟΣ Γ΄
ΑΠΟΕΛ - YOUTH STARS A
YOUTH STARS B - ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΕΥ ΖΗΝ ΛΑΤΣΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ
ΝΒΑ Β - ΝΒΑ Α

ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ 2016

Πρωτάθλημα Ανδρών OΠΑΠ Κ16

1η Αγωνιστική – Κυριακή 30 Σεπτεμβρίου 2018

ΟΜΙΛΟΣ Α΄
YOUTH STARS A - NBA
ΟΛΥΜΠΟΣ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ - ΕΘΑ ΕΓΚΩΜΗΣ
ΑΠΟΕΛ - ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ 2016
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΙΜΑΚΛΙΟΥ - YOUTH STARS B

ΡΕΠΟ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ

ΟΜΙΛΟΣ Β΄
Ε.Ν.ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ - Α.Ο.ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΠΕΤΡΟΛΙΝΑ ΑΕΚ - ΖΗΝΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ

ΟΜΙΛΟΣ Γ΄
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ
PHOENIX MJ BASKET PLUS - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΣΑ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ
Ε.Ν. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ - ΑΤΛΑΝΤΑΣ
ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΑΠΟΠ ΠΑΟΦΥ

ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ16

1η Αγωνιστική – Κυριακή 30 Σεπτεμβρίου 2018

ΟΜΙΛΟΣ Α΄
ΑΠΟΕΛ - ΝΒΑ
ΖΗΝΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ - ΕΝΑΔ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ - Α.Ο. ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΙΜΑΚΛΙΟΥ - ΠΕΤΡΟΛΙΝΑ ΑΕΚ
ΠΑΟΚ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ 2016 - YOUTH STARS

ΡΕΠΟ: ΕΘΑ ΕΓΚΩΜΗΣ

ΟΜΙΛΟΣ Β΄
ΑΠΟΛΛΩΝ - ΑΤΛΑΝΤΑΣ
ΑΠΟΠ ΠΑΦΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΕΡΜΑΣΟΓΕΙΑΣ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΑΝΟΡΘΩΣΗ

Πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Γυναικών Κ18

1η Αγωνιστική – Σάββατο 29 Σεπτεμβρίου 2018

ΕΘΑ ΕΓΚΩΜΗΣ - ΑΠΟΠ ΠΑΦΟΥ
ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ - ΖΗΝΩΝ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ
Α.Ο. ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ - YOUTH STARS
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ - ΑΕΛ ΛΕΜΕΣΟΥ
ΑΠΟΕΛ - ΕΝΑΔ

ΡΕΠΟ: ΑΝΟΡΘΩΣΗ ΑΜΜΟΧΩΣΤΟΥ

Πηγή: Ιστοσελίδα ΚΟΚ


Επιστροφή
στην αρχή